fsp4WLMojss

Winter is coming…

Відділ захисту прав студентів інформує:

У зв’язку з наближенням зимових канікул та зростанням актуальності проблеми проживання у гуртожитках в цей період, нагалошуємо вам про ваші законні права.

По-перше, згідно Конституції України та Правил внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках НПУ ім. М. П. Драгоманова, кімната закріплюється за студентом на весь період навчання, отож вас не мають права виселити з житлового приміщення, за яке ви оплатили.

По-друге, у вас не мають права вимагати довідку з місця роботи, а ваші заяви мають розглядатися при будь-якій вказаній причині.

Таким чином, якщо ви плануєте залишитися у гуртожитку, напишіть заяву на ім’я директора інституту, яку вам зобов’язані підписати. Після підписання заяви дирекцією, обов’язково залиште примірник (оригінал чи копію) собі.Наступним вашим кроком має бути: інформування завідуючого Вашого гуртожитку (маючи при собі заяву або її копію).

Лишайся в гуртожитку і почувай себе як вдома!

About sokur